Ražotājs: D-Link
Modelis: DBS-2000-52MP
EAN: 0790069442988
D-Link DBS-2000-52MP. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 48, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Komutācijas ietilpība: 104 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
D-Link DBS-2000-52MP tīkla pārslēgs Vadīts L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Pelēks | €1099.00 |
|
hiq24.de |
D-Link DBS-2000-52MP | €1165.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP portu daudzums | 4 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 48 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 370 W |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Linka sakopošana | |
| Savienotā koka protokols | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 478,9 W |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 700 MHz |
| Atmiņas tips | DDR3-SDRAM |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 32 MB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 236406 h |
| Datu pārraide | |
| Komutācijas ietilpība | 104 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 77,4 miljons pakešu sekundē |
| Pakešu buferatmiņa | 12 MB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 6,26 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Karstuma izkliedēšana | 1634,01 BTU/h |
| Drošība | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2 |
| Tehniskās detaļas | |
| Transportējamās kastes platums | 31,5 cm |
| Paletes garums | 110 cm |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 192,9 cm |
| Transportējamās kastes garums | 57,4 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 59,8 cm |
| Transportējamās kastes svars | 18,6 kg |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 36 pcs |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 18 pcs |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 354,8 kg |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 242,7 kg |
| Paletes svars (aviotransportam) | 133,1 cm |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 24 pcs |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 12 pcs |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 17,3 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 2 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 558 mm |
| Iepakojuma dziļums | 568 mm |
| Iepakojuma augstums | 149 mm |
| Iepakojuma svars | 8,66 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |