Ražotājs: D-Link
Modelis: DGS-1008P/E
EAN: 0163120572786
D-Link DGS-1008P/E. Slēdža tips: Nepārvaldīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 4000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 16 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Saspraudnis: DC-ligzda. Power over Ethernet (PoE)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Saspraudnis | DC-ligzda |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 4 |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 4000 ieraksti |
| Atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 200, 100, 20, 10 Mbit/s |
| Komutācijas ietilpība | 16 Gbit/s |
| Maksimālais datu pārsūtīšanas ātrums | 2 Gbit/s |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Pilns duplekss | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 63,2 W |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 190 x 120 x 38 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 190 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Svars | 760 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes svars (aviotransportam) | 195 cm |
| Paletes platums | 100 cm |
| Transportējamās kastes platums | 38,4 cm |
| Transportējamās kastes garums | 57,2 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 36,3 cm |
| Transportējamās kastes svars | 17,9 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 250 pcs |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 12,4 kg |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 25 pcs |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 467 kg |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 467 kg |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 25 pcs |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 195 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 250 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 328 mm |
| Iepakojuma augstums | 108 mm |
| Iepakojuma svars | 1,69 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |