Ražotājs: D-Link
Modelis: DGS-1100-08P
EAN: 0102931028129
D-Link DGS-1100-08P. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 16 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3aq, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Saspraudnis: DC-ligzda. Power over Ethernet (PoE)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Switch D-Link DGS-1100-08P, 8port 10/100/1000Mbps, PoE | €178.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Jā |
| Drošība | UL/cUL, CE LVD |
| Sertifikācija | • FCC Class A • CE Class A • VCCI Class A |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Saspraudnis | DC-ligzda |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 16 Gbit/s |
| Caurlaide | 11,9 miljons pakešu sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Jumbo rāmji | 9216 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3aq, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | Voice VLAN, Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 190 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Augstums | 28 mm |
| Svars | 710 g |
| Darbības rādītāji | |
| Zibatmiņa | 2 MB |
| Tehniskās detaļas | |
| Transportējamās kastes garums | 44,6 cm |
| Paletes garums | 110 cm |
| Transportējamās kastes svars | 26,2 kg |
| Transportējamās kastes platums | 39,7 cm |
| Daudzums transportējamā kastē | 20 pcs |
| Transportējamās kastes augstums | 38,8 cm |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 25,1 kg |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 2,08 m |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 600 pcs |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 18 pcs |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 30 pcs |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 806,6 kg |
| Paletes svars (aviotransportam) | 129,9 cm |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 360 pcs |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 491,5 kg |
| Paletes platums | 120 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 210 mm |
| Iepakojuma augstums | 74 mm |
| Iepakojuma svars | 1,09 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |