Ražotājs: D-Link
Modelis: DGS-1100-10MP
EAN: 0790069420115
D-Link DGS-1100-10MP. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 20 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE.... Saspraudnis: DC-ligzda. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža, Formas faktors: 1U
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Jā |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Drošība | cUL, UL, GS, CB |
| Sertifikācija | FCC/IC, CE, VCCI, RCM, BSMI |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Saspraudnis | DC-ligzda |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 130 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 20 Gbit/s |
| Caurlaide | 14,88 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Jumbo rāmji | 9216 |
| Pakešu buferatmiņa | 1,5 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| 10G atbalsta | Nē |
| Head-of-line (HOL) bloķēšana | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | VLAN Identifier ( VLAN ID), Voice VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN skaits | 4094 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Enerģija patēriņš | 141,4 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 280 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 1,83 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Karstuma izkliedēšana | 57051 BTU/h |
| Darbības rādītāji | |
| Zibatmiņa | 16 MB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 291575 h |
| Drošība | |
| IGMP iejaukšanās | Jā |
| SSH/SSL atbalsts | Jā |
| Tehniskās detaļas | |
| Transportējamās kastes svars | 12,9 kg |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes garums | 110 cm |
| Transportējamās kastes platums | 37,7 cm |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 12,5 kg |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 210 pcs |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 42 pcs |
| Transportējamās kastes garums | 49,1 cm |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 559,6 kg |
| Paletes svars (aviotransportam) | 123,9 cm |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 120 pcs |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 2,07 m |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 24 pcs |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 327,5 kg |
| Transportējamās kastes augstums | 27,6 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 361 mm |
| Iepakojuma augstums | 92 mm |
| Iepakojuma svars | 2,3 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |