Ražotājs: D-Link
Modelis: DGS-1520-52/E
EAN: 0790069472039
D-Link DGS-1520-52/E. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: 10G Ethernet (100/1000/10000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 50. Adrešu tabulas izmērs: 16384 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 176 Gbit/s. Statņa montāža, Formas faktors: 1U
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L3 |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 50 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 48 |
| 10G Ethernet (vara) portu skaits | 2 |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 2 |
| Šķiedras kanāla pieslēgvieta | 2 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP+ |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16384 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 176 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 130,95 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Statiskais maršruts | |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 12288 |
| Tīklošana | |
| 10G atbalsta | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Savienotā koka protokols | |
| Linka sakopošana | |
| Head-of-line (HOL) bloķēšana | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Atbalsta VLAN | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 51,2 W |
| Darbības rādītāji | |
| Fiziska kraušana vienam uz otru (vienības) | 8 |
| Virtuāla kraušana (vienības) | 32 |
| Trokšņu līmenis | 56,8 dB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 364888 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 441 mm |
| Dziļums | 207,4 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2,78 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Karstuma izkliedēšana | 174,6 BTU/h |
| Drošība | |
| IGMP iejaukšanās | |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| Loop aizsardzība | |
| Protokli | |
| GARP VLAN Reģistrācijas protokols (GVRP) | |
| Maršutēšanas protokols | OSPF, RIP, RIPng, VRRP |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | BSMI, CE, Federālā komunikāciju komisija |
| Ilgtspējas atbilstība | |