Ražotājs: D-Link
Modelis: DGS-2000-52MP
EAN: 0790069450167
D-Link DGS-2000-52MP. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2/L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 48, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 104 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
D-Link DGS 2000-52MP - Switch - L3 - managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) | €1006.86 |
|
www.photopoint.ee |
Lüliti D-Link DGS-2000-52MP | €1259.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, Jauda, Ātrums |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| MIB atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP portu daudzums | 4 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 48 |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 370 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 104 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 77,4 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Pakešu buferatmiņa | 12 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Pusduplekss | |
| Pilns duplekss | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | Tagged VLAN |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Enerģija patēriņš | 32 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 478,9 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Multicast Listener Discovery (MLD) izsekošana | |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP relay, DHCP snooping |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Statiskās pieslēgvietas drošība | |
| SSH/SSL atbalsts | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 6,26 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Karstuma izkliedēšana | 1634,01 BTU/h |
| Darbības rādītāji | |
| Atmiņas tips | DDR3-SDRAM |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 32 MB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 236667 h |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |