Ražotājs: D-Link
Modelis: DGS-3130-54PS/SI
EAN: 0790069435324
D-Link DGS-3130-54PS. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 48, USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 1, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Adrešu tabulas izmērs: 16384 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 216 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE.... Saspraudnis: AC barošanas spraudnis. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Sakraujams | Jā |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| LED indikatori | Jā |
| Ventilatoru skaits | 4 ventilators/ ventilatori |
| Drošība | CB, cUL, BSMI, CCC |
| Sertifikācija | FCC A, CE A, VCCI A, IC, RCM, BSMI, CCC |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| ARP pārbaude | Jā |
| Sistēmas notikumu žurnāls | Jā |
| MIB atbalsts | RFC 1213; RFC 4188; RFC 1157, 2571-2576; RFC 1907; RFC 1757, 2819; RFC 2021; RFC 1398, 1643, 1650, 2358, 2665; RFC 2674 802.1p 2233, 2863 IF MIB; RFC 2618; RFC 2620; RFC 2925; RFC 2674, 4363; RFC 1065, 1066, 1155, 1156, 2578; RFC 1215; RFC 1212; RFC 1215; RFC 1157, 2571-2576; RFC 4022; RFC 4113; RFC 4293; RFC 2737 |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 4 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP+ |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Saspraudnis | AC barošanas spraudnis |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 48 |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 370 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16384 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 216 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 161 miljons pakešu sekundē |
| Rindu skaits | 8 |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Pakešu buferatmiņa | 4 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | Jā |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | Jā |
| Head-of-line (HOL) bloķēšana | Jā |
| Savienotā koka protokols | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Apraides vētras kontrole | Jā |
| Linka sakopošana | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | Private VLAN, Voice VLAN, Tagged VLAN, MAC address-based VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN skaits | 4000 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | Jā |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 487,26 W |
| Darbības rādītāji | |
| Fiziska kraušana vienam uz otru (vienības) | 9 |
| Virtuāla kraušana (vienības) | 32 |
| sFlow | Jā |
| Telnet | Jā |
| Trokšņu līmenis | 54,2 dB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 356876 h |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | Jā |
| Multiraides īpašības | Kontrolējama multiraide |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP server, DHCP snooping, DHCP relay, DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| Piekļuves vadības saraksts (Acl) izeja | 512 |
| Piekļuves vadības saraksts (Acl) ieeja | 2048 |
| IGMP iejaukšanās | Jā |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | Jā |
| Autentifikācija | Autentifikācijas uz MAC bāzes, Autentifikācijas uz pieslēgvietas bāzes, Uz tīmekli balstīta autentifikācija |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| DoS uzbrukumu novēršana | Jā |
| Loop aizsardzība | Jā |
| Rindu plānošanas algoritmi | SP, WRR+SP, Weighted Round Robin (WRR) |
| Saknes aizsardzība | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | SNMP, SNMPv3, SSH-2, SSL/TLS |
| SSH/SSL atbalsts | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 350 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 5,14 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Karstuma izkliedēšana | 1662,6 BTU/h |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes svars (aviotransportam) | 137,5 cm |
| Paletes garums | 110 cm |
| Transportējamās kastes platums | 38 cm |
| Transportējamās kastes garums | 46,5 cm |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 437,2 kg |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 36 pcs |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 12 pcs |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 297,4 kg |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 54 pcs |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 199,5 cm |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 22,8 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 3 pcs |
| Transportējamās kastes svars | 23,3 kg |
| Transportējamās kastes augstums | 62 cm |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 18 pcs |
| Protokli | |
| Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP) | Jā |
| GARP VLAN Reģistrācijas protokols (GVRP) | Jā |
| Maršutēšanas protokols | RIP |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 450 mm |
| Iepakojuma dziļums | 595 mm |
| Iepakojuma augstums | 118 mm |
| Iepakojuma svars | 6,88 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Papildus informācija | |
| I/O pieslēgvietas | 2 x 10GBASE-T |