Ražotājs: D-Link
Modelis: DGS-3130-54TS/SI
EAN: 0790069435300
D-Link DGS-3130-54TS ir vadāms L3 Gigabit Ethernet tīkla komutators, kas piemērots plašam lietojumam, ieskaitot mazus un vidējus uzņēmumus, publiskā sektora organizācijas un liellopu tīklus. Ar savu augsto veiktspēju un daudzpusīgajām funkcijām šis komutators piedāvā izcilu tīkla veiktspēju un uzticamu savienojamību.
Ar 48 RJ-45 Gigabit Ethernet portiem šis komutators nodrošina pietiekamu savienojamību visu izmēru biznesa tīkliem. Komutators ir aprīkots arī ar 2 10GBASE-T portiem un 4 SFP+ moduļu slotiem, ļaujot viegli savienot augstas veiktspējas serverus, darbstacijas un datu glabāšanas ierīces. Turklāt komutators piedāvā uzlabotas tīklošanas iespējas, piemēram, VLAN atbalstu, portu klonēšanu un multicast atbalstu, nodrošinot administratoriem lielāku elastību un kontroli pār savām tīklam.
Lai nodrošinātu optimālu tīkla veiktspēju un uzticamību, DGS-3130-54TS ir aprīkots ar dažādām drošības funkcijām, tostarp piekļuves kontroles sarakstiem, DHCP funkcijām un paroles aizsardzību. Komutators arī atbalsta SNMP, SNMPv3, SSH-2 un SSL/TLS, nodrošinot drošu tīkla pārvaldību un uzraudzību. Turklāt komutatora IGMP izlūkošanas un DoS uzbrukumu novēršanas funkcijas nodrošina aizsardzību pret izplatītiem tīkla uzbrukumiem, padarot to par drošu un uzticamu risinājumu jebkuram biznesa tīklam.
Komutators ir izstrādāts ar lietotājam draudzīgām funkcijām, piemēram, tīmekļa bāzes pārvaldības saskarni un LED indikatoriem, kas ļauj viegli ievietot un uzraudzīt. Tas arī piedāvā statīva montāžas un stāvlīmeņa opcijas, nodrošinot vieglu uzstādīšanu un skalējamību.
Ar tā augsto pārslēgšanas spēju 216 Gbit/s un pārsūtīšanas ātrumu 161 Mpps, D-Link DGS-3130-54TS ir piemērs kvalitatīvai un uzticamai tīkla komutatoru tehnoloģijai modernu uzņēmumu tīklu darbībai.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DGS-3130-54TS Hallittu L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Musta, Harmaa | €2359.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Sakraujams | Jā |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| LED indikatori | Jā |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Drošība | CB, cUL, BSMI, CCC |
| Sertifikācija | FCC A, CE A, VCCI A, IC, RCM, BSMI, CCC |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| ARP pārbaude | Jā |
| Sistēmas notikumu žurnāls | Jā |
| MIB atbalsts | RFC 1213; RFC 4188; RFC 1157, 2571-2576; RFC 1907; RFC 1757, 2819; RFC 2021; RFC 1398, 1643, 1650, 2358, 2665; RFC 2674 802.1p 2233, 2863 IF MIB; RFC 2618; RFC 2620; RFC 2925; RFC 2674, 4363; RFC 1065, 1066, 1155, 1156, 2578; RFC 1215; RFC 1212; RFC 1215; RFC 1157, 2571-2576; RFC 4022; RFC 4113; RFC 4293; RFC 2737 |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 4 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP+ |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Saspraudnis | AC barošanas spraudnis |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16384 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 216 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 161 miljons pakešu sekundē |
| Rindu skaits | 8 |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Pakešu buferatmiņa | 4 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | Jā |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | Jā |
| Head-of-line (HOL) bloķēšana | Jā |
| Savienotā koka protokols | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Apraides vētras kontrole | Jā |
| Linka sakopošana | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | Private VLAN, Voice VLAN, Tagged VLAN, MAC address-based VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN skaits | 4000 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | Jā |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 50,62 W |
| Darbības rādītāji | |
| Fiziska kraušana vienam uz otru (vienības) | 9 |
| Virtuāla kraušana (vienības) | 32 |
| sFlow | Jā |
| Telnet | Jā |
| Trokšņu līmenis | 51,9 dB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 478258 h |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | Jā |
| Multiraides īpašības | Kontrolējama multiraide |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP server, DHCP snooping, DHCP relay, DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| Piekļuves vadības saraksts (Acl) izeja | 512 |
| Piekļuves vadības saraksts (Acl) ieeja | 2048 |
| IGMP iejaukšanās | Jā |
| Autentifikācija | Viesu VLAN, Autentifikācijas uz MAC bāzes, Autentifikācijas uz pieslēgvietas bāzes |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | Jā |
| Loop aizsardzība | Jā |
| DoS uzbrukumu novēršana | Jā |
| Saknes aizsardzība | Jā |
| Rindu plānošanas algoritmi | SP, WRR+SP, Weighted Round Robin (WRR) |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | SNMP, SNMPv3, SSH-2, SSL/TLS |
| SSH/SSL atbalsts | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Karstuma izkliedēšana | 172,72 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 290 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 3,72 kg |
| Protokli | |
| Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP) | Jā |
| GARP VLAN Reģistrācijas protokols (GVRP) | Jā |
| Maršutēšanas protokols | RIP |
| Tehniskās detaļas | |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 96 pcs |
| Paletes svars (aviotransportam) | 197,5 cm |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 522,6 kg |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 48 pcs |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes garums | 110 cm |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 197,5 cm |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 9,66 kg |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 522,6 kg |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 96 pcs |
| Daudzums transportējamā kastē | 2 pcs |
| Transportējamās kastes svars | 10,5 kg |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 48 pcs |
| Transportējamās kastes augstums | 46 cm |
| Transportējamās kastes garums | 52,4 cm |
| Transportējamās kastes platums | 19,8 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 427 mm |
| Iepakojuma dziļums | 506 mm |
| Iepakojuma augstums | 70 mm |
| Iepakojuma svars | 4,83 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Papildus informācija | |
| I/O pieslēgvietas | 2 x 10GBASE-T |