Ražotājs: D-Link
Modelis: DIS-100G-5PSW
EAN: 0790069437885
D-Link DIS‑100G‑5PSW. Slēdža tips: Nepārvaldīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 4. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 2000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 10 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE.... DC ievades spriegums: 12 - 58 V. Power over Ethernet (PoE). Pie sienas piestiprināms
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | LAN, PoE, Jauda |
| DIN uzstādīšana | |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Elektromagnētiskā savietojamība | FCC 15, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61000-4-2, -3, -4, -5, -6 (3) |
| Sertifikācija | IEC60068-2-6; IEC60068-2-27; IEC60068-2-32, UL 61010-1, UL C1D2, CE, FCC, RoHS, WEEE |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Trafika veidošana | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 4 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP moduļa slotu skaits | 1 |
| Optiskās šķiedras konektors | LC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) sprieguma diapazons | 54 - 58 V |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 120 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 2000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 10 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 7,44 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 9000 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | |
| Pilns duplekss | |
| Automātiska vienošanās | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| DC ievades spriegums | 12 - 58 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 120,2 W |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pretējā polaritāte |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 139 mm |
| Dziļums | 29 mm |
| Augstums | 107 mm |
| Svars | 375 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 75 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Karstuma izkliedēšana | 410,12 BTU/h |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes svars (aviotransportam) | 133,5 cm |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 480 pcs |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 2,06 m |
| Paletes platums | 110 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 300 pcs |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 30 pcs |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 251,3 kg |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 7 kg |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 391,9 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |
| Transportējamās kastes svars | 7,81 kg |
| Transportējamās kastes augstums | 24 cm |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 48 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 38 cm |
| Transportējamās kastes garums | 39 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 181 mm |
| Iepakojuma dziļums | 210 mm |
| Iepakojuma augstums | 75 mm |
| Iepakojuma svars | 700 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |