Ražotājs: D-Link
Modelis: DSS-100E-18P
EAN: 0790069449819
D-Link DSS-100E-18P. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 16. Adrešu tabulas izmērs: 4000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 7,2 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE.... Power over Ethernet (PoE)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DSS-100E-18P verkkokytkin Hallitsematon Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet -tuki Musta | €176.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Combo SFP portu daudzums | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 16 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 230 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 4000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 7,2 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 5,36 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Pakešu buferatmiņa | 0,352 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | Nē |
| Auto MDI/MDI-X | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | Jā |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 265 W |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, PoE, Jauda, Ātrums |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Sertifikācija | IEC61000-4-5 CE, RoHS, C-Tick |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Karstuma izkliedēšana | 120 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 178 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2,14 kg |
| Darbības rādītāji | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 30000 h |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |