Ražotājs: D-Link
Modelis: DSS-100E-9P
EAN: 0790069451089
D-Link DSS-100E-9P tīkla pārslēgs ir uzticams un izturīgs risinājums mazām un vidējām uzņēmējdarbībām, kuras vēlas paplašināt savas tīkla iespējas. Šis nepārvaldītais pārslēgīs ir aprīkots ar Pamata komutācijas RJ-45 Ethernet pieslēgvietām un atbalsta Fast Ethernet (10/100) datu pārsūtīšanas ātrumus. Tas ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešama uzticama un ātra tīkla savienojums.
Ar Power over Ethernet (PoE) funkciju, D-Link DSS-100E-9P var pat nodrošināt strāvu un pārsūtīt datus uz saderīgiem ierīcēm, piemēram, IP tālruņiem, bezvadu punktiem un kamerām. Visu šo veicot, tas aizņem minimālu fizisko telpu, pateicoties kompaktajai konstrukcijai.
Jaunajā D-Link DSS-100E-9P ir arī daudzi LED indikatori, kas atvieglo tīkla aktivitātes, saites statusa un PoE jaudas izmantošanas uzraudzību.
Turklāt, ar savām daudzajām tīkla standartu un uzlabotajām funkcijām, piemēram, Auto MDI/MDI-X un uzglabāt-un-pārsūtīt tehnoloģiju, D-Link DSS-100E-9P ir izturīgs un daudzpusīgs risinājums uzņēmumiem, kuri vēlas uzticamu un efektīvu tīkla savienojumu.
Ar tā augstajiem parametriem, kompakto izmēru un uzticamo veiktspēju, D-Link DSS-100E-9P tīkla pārslēgs sniedz ekonomisku un intuitīvu risinājumu tīkla iespēju uzlabošanai, neprasot sarežģītas konfigurācijas vai pārvaldību.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Switch D-Link DSS-100E-9P | €102.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, PoE, Jauda, Ātrums |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 92 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 2000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 1,8 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 2,67 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148800 Paketes sekundē |
| Pakešu buferatmiņa | 0,128 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 102 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Karstuma izkliedēšana | 486,7 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 177 mm |
| Dziļums | 104 mm |
| Augstums | 26 mm |
| Svars | 410 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Darbības rādītāji | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 52308 h |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |