Ražotājs: D-Link
Modelis: DXS-1210-10TS
EAN: 0790069409325
D-Link DXS-1210-10TS. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2/L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: 10G Ethernet (100/1000/10000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE.... Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DXS-1210-10TS verkkokytkin Hallittu L2/L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Musta, Hopea | €1525.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| LED indikatori | Jā |
| Drošība | cUL, CB, CE, CCC, BSMI |
| Sertifikācija | CE FCC C-Ticket VCCI BSMI CCC |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| MIB atbalsts | Bridge, MIB-II |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Rindu skaits | 8 |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMPv1/2/3, Telnet, SSH, TFTP, RMON v1/v21 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | Jā |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, 10GBASE-T |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | Jā |
| Head-of-line (HOL) bloķēšana | Jā |
| Savienotā koka protokols | Jā |
| Auto MDI/MDI-X | Jā |
| Apraides vētras kontrole | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Linka sakopošana | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| VLAN skaits | 4000 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 68,67 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | Jā |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP server, DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| IGMP iejaukšanās | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, SSH, SSL/TLS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 3,1 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes garums | 110 cm |
| Paletes platums | 120 cm |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 90 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 31,4 cm |
| Transportējamās kastes garums | 56,2 cm |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 30 pcs |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 441,7 kg |
| Paletes svars (aviotransportam) | 128,4 cm |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 54 pcs |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 18 pcs |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 272,5 kg |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 13,1 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 3 pcs |
| Transportējamās kastes svars | 14,1 kg |
| Transportējamās kastes augstums | 38,3 cm |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 2,05 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 349 mm |
| Iepakojuma dziļums | 546 mm |
| Iepakojuma augstums | 96 mm |
| Iepakojuma svars | 4,38 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |