Ražotājs: Dahua Technology
Modelis: DH-PFS3008-8ET-V2
EAN: 6923172582041
Dahua Technology Access PFS3008-8ET-V2. Slēdža tips: Nepārvaldīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Adrešu tabulas izmērs: 2000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 1,6 Gbit/s. DC ievades spriegums: 5 V. Pie sienas piestiprināms
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Pie sienas piestiprināms | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Fast Ethernet (kapara) portu skaits | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 2000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 1,6 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 1,1904 miljons pakešu sekundē |
| Pakešu buferatmiņa | 0,768 MB |
| Tīklošana | |
| 10G atbalsta | Nē |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-T |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Līdzstrāvas |
| Strāvas barošana iekļauta | Jā |
| DC ievades spriegums | 5 V |
| Ieejas strāva | 1 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 0,75 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,5 mm |
| Dziļums | 56 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Svars | 230 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Plug and Play | Jā |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 8148084,66 h |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 136 mm |
| Iepakojuma dziļums | 55 mm |
| Iepakojuma augstums | 153 mm |
| Iepakojuma svars | 350 g |