Ražotājs: Dahua Technology
Modelis: DH-CS4010-8ET-110
EAN: 6923172571168
Dahua Technology DH-CS4010-8ET-110. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 5,6 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC ievades spriegums: 54 V. Power over Ethernet (PoE)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
ecomp.lt |
Switch|DAHUA|CS4010-8ET-110|Type L2|Desktop/pedestal|PoE ports 8|DH-CS | €97.58 |
|
ecomp.lt |
Switch|DAHUA|CS4010-8ET-110|Type L2|Desktop/pedestal|PoE ports 8|DH-CS | €154.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Pārvaldība no mākoņpakalpojuma | Jā |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Fast Ethernet (kapara) portu skaits | 8 |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 8 |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 5,6 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 4,17 miljons pakešu sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Jumbo rāmji | 9216 |
| Pakešu buferatmiņa | 0,5 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | Nē |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | Port-based VLAN |
| VLAN skaits | 32 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | DC/PoE |
| Strāvas barošana iekļauta | Jā |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | Jā |
| DC ievades spriegums | 54 V |
| Ieejas strāva | 2.22 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 110 W |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 190 mm |
| Dziļums | 106 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 500 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 256 mm |
| Iepakojuma dziļums | 244 mm |
| Iepakojuma augstums | 87 mm |
| Iepakojuma svars | 1,25 kg |