| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Eminent EM4441 tīkla pārslēgs Balts | €23.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 5 |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 5 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Datu pārraide | |
| Atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 10, 100, 1000Mbps |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Elektriskā LED | |
| Wi-Fi | |
| Jaudas prasības | 9V, 0.6A |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 90,1 mm |
| Dziļums | 139,9 mm |
| Augstums | 31,7 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |