Ražotājs: Huawei
Modelis: 98012197
EAN: 6901443428021
Huawei CloudEngine S110-16LP2SR. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 16. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža, Formas faktors: 1U
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | Jā |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP portu daudzums | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 545,94 W |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 3 A |
| Enerģija patēriņš | 22 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 95 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 5000 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 5000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 442 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| Augstums | 43,6 mm |
| Svars | 3 kg |
| Tīklošana | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 555 mm |
| Iepakojuma dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma augstums | 90 mm |
| Iepakojuma svars | 37 kg |