Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Combo SFP portu daudzums | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 528,88 W |
| Tīklošana | |
| 10G atbalsta | Nē |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| DC ievades spriegums | 56 V |
| Enerģija patēriņš | 11 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 11 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 210 mm |
| Dziļums | 130 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Svars | 1,11 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 5000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 5000 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma dziļums | 200 mm |
| Iepakojuma augstums | 150 mm |
| Iepakojuma svars | 1,46 kg |