| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Huawei S380-S8T2T Gigabit Ethernet (10/100/1000) Harmaa | €425.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | Jā |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 5000 m |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Zibatmiņa | 512 MB |