Ražotājs: Huawei
Modelis: 02354036
EAN: 6901443013784
Huawei S5700-10P-LI-AC. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2/L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 256 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Trafika veidošana | |
| iStack tehnoloģija | |
| Virtuālā kabeļu pārbaude (VCT) | |
| Sistēmas notikumu žurnāls | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 256 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 15 miljons pakešu sekundē |
| Rindu skaits | 8 |
| Statiskais maršruts | |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| MTU ceļa atklāšana | |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMP v1/v2c/v3 , iStack, VCT, Telnet, eSight, NMS, HTTPS, LLDP/LLDP-MED, 802.3az EEE, IGMPv1,IGMPv2,IGMPv3 |
| GARP VLAN Reģistrācijas protokols (GVRP) | |
| Multiraides protokoli | IGMP v1/v2/v3 |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | HTTPS, STP, RSTP, MSTP, IPv6 |
| IPv4 un IPv6 īpašības | IPv6 ping, IPv6 tracert, IPv6 Telnet |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T |
| IP maršutēšana | |
| Atbalsta MAC address auto-learning | |
| Atbalsta MAC address auto-aging | |
| Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) | |
| Viedā Ethernettīkla aizsardzības (SEP) tehnoloģija | |
| RRPP daudzinstancība | |
| RRPP gredzena topoloģija | |
| Ātruma limitēšana | |
| Linka sakopošana | |
| Savienotā koka protokols | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | Multicast VLAN, VLAN Identifier ( VLAN ID), Multiple VXLAN (MUX VLAN), VLAN mapping, Policy-based VLAN, Interface-based VLAN, MAC address-based VLAN, IP subnet–based VLAN |
| VLAN skaits | 4000 |
| VLAN kartēšanas veids | N:1 VLAN kartēšana |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 90 - 264 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 47/63 Hz |
| Enerģija patēriņš | 11,5 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Multiraides īpašības | Kontrolējama multiraide, Uz interfeisu balstītas multiraides datu plūsmas statistika, Multiraides pāradresēšana, Multiraides replikācija, Multiraides portu noslodzes līdzsvarošana |
| Multicast Listener Discovery (MLD) izsekošana | MLD v1/v2 |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP server |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Persistent MAC Learning (Sticky MAC) | |
| ARP uzbrukumu novēršana | |
| Hierarhiska lietotāju pārvaldība | |
| MAC-piespiedu nosūtīšana (MACFF) | |
| ICMP uzbrukumu novēršana | |
| BPDU tunelēšana | |
| Saknes aizsardzība | |
| Loop aizsardzība | |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| Autentifikācija | Autentifikācijas uz MAC bāzes, Autentifikācijas uz pieslēgvietas bāzes |
| Centrālā procesora aizsardzība | |
| Baltais saraksts | |
| MAC adreses ieraksti | Blackhole MAC adrešu ieraksti, Dinamisko MAC adrešu ieraksti, Statisko MAC adrešu ieraksti |
| Melnais saraksts | |
| Rindu plānošanas algoritmi | DRR+SP, SP, WRR+SP |
| Paketes filtrēšana | MAC |
| Aizsardzība ar paroli | |
| DoS uzbrukumu novēršana | |
| SSH/SSL atbalsts | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, HTTPS, SNMP, SNMPv3, SSH, SSH-2 |
| Autentifikācijas veids | AAA, HWTACACS+, IEEE 802.1x, NAC SSH V2.0, RADIUS |
| Saistošs saskarnes numurs | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 43,6 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Darbības rādītāji | |
| Smart Link daudzinstancība | |
| Smart Link koka topoloģija | |
| Miega režīms | |
| Trafika uzraudzība uz interfeisa bāzes | |
| Divu-ātrumu CAR | |
| Trīs krāsu CAR | |
| Trafika analīze | |
| sFlow | |
| Dying Gasp | |
| Daudzlīmeņu trauksme | |
| Remarķēšanas prioritāte | 802.1p, DSCP |
| SVF klients | |
| Atbalsta neatkarīgi darbojošos klientu | |
| Telnet | |