Ražotājs: Huawei
Modelis: 98010581
EAN: 6901443144440
Huawei S5720-28X-LI-AC. Slēdža tips: Vadīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 336 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE.... Pie sienas piestiprināms, Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Huawei S5720-28X-LI-AC Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Black, Grey | €186.83 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| LED indikatori | |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Trafika veidošana | |
| ARP pārbaude | |
| Sistēmas notikumu žurnāls | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 336 Gbit/s |
| Caurlaide | 108 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Rindu skaits | 8 |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMP v1/v2c/v3 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | |
| IP maršutēšana | |
| Linka sakopošana | |
| Savienotā koka protokols | |
| Ātruma limitēšana | |
| Atbalsta MAC address auto-aging | |
| Atbalsta MAC address auto-learning | |
| Atbalsta VLAN | |
| VLAN skaits | 4096 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 220 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 29,5 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP server |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| Autentifikācija | Viesu VLAN, Autentifikācijas uz pieslēgvietas bāzes |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Loop aizsardzība | |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH-2 |
| IP-MAC-Port savienošana | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 442 mm |
| Dziļums | 220 mm |
| Augstums | 43,6 mm |