Ražotājs: iggual
Modelis: IGG316702
EAN: 8435364316702
iggual GES5000. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 5. Komutācijas ietilpība: 10 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. DC ievades spriegums: 5 V
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Lüliti iggual GES5000 Must | €22.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 5 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Kabeļu tipi, kas ir atbalstīti | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Automātiska vienošanās | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| DC ievades spriegums | 5 V |
| Ieejas strāva | 0.55 A |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Datu pārraide | |
| Komutācijas ietilpība | 10 Gbit/s |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 500 g |