Ražotājs: iggual
Modelis: IGG318003
EAN: 8435364318003
iggual IGG318003. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 5. Komutācijas ietilpība: 1 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC ievades spriegums: 5 V. Saspraudnis: DC-ligzda
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Lüliti iggual FES500M | €14.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Saspraudnis | DC-ligzda |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 10BASE-TX |
| Kabeļu tipi, kas ir atbalstīti | Cat3, Cat5 |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Līdzstrāvas |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| DC ievades spriegums | 5 V |
| Ieejas strāva | 0.5 A |
| Datu pārraide | |
| Komutācijas ietilpība | 1 Gbit/s |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |