Ražotājs: Intellinet
Modelis: 561167
EAN: 0766623561167
Intellinet 561167. Slēdža tips: Vadīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Adrešu tabulas izmērs: 8192 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 20 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Intellinet 8-Port Gigabit Ethernet Web-Managed PoE+ Switch mit 2 SFP-Ports, 8 x PoE-Ports, IEEE 802.3at/af Power over Ethernet (PoE+/PoE) | €189.46 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, PoE, Jauda |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Sertifikācija | FCC Class A, CE |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8192 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 20 Gbit/s |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Savienotā koka protokols | |
| Ātruma limitēšana | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Atbalsta MAC address auto-aging | |
| Atbalsta MAC address auto-learning | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Atbalsta VLAN | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 150 W |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Autentifikācijas veids | IEEE 802.1x |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Manuāls | |
| Statīva montēšanas piederumi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 280 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības rādītāji | |
| Trokšņu līmenis | 23,5 dB |
| Buferatmiņas izmērs | 512 KB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 259692 h |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |