Ražotājs: Intellinet
Modelis: 561754
EAN: 0766623561754
Intellinet 561754. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 4000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 16 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC ievades spriegums: 5 V
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 4000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 16 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 11,9 miljons pakešu sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Pakešu buferatmiņa | 1,5 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | Nē |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 10BASE-TX |
| Kabeļu tipi, kas ir atbalstīti | Cat3, Cat4, Cat5, Cat6 |
| Pilns duplekss | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Strāvas barošana iekļauta | Jā |
| DC ievades spriegums | 5 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 4 W |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, Jauda, Ātrums |
| Sertifikācija | FCC Class B, CE, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 53 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Svars | 150 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |