| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO BROCADE SAN-SWITCH B300 8x8GB FIBRE CHANNEL SFP+ | €637.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| ARP pārbaude | |
| Sistēmas notikumu žurnāls | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 24 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP, SFP+ |
| Tīklošana | |
| 10G atbalsta | |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Pilns duplekss | |
| Ātruma limitēšana | |
| Automātiska noteikšana | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Enerģija patēriņš | 75 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Drošība | |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| SSH/SSL atbalsts | |
| Drošības algoritma atbalstīts | SSH, SSL/TLS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 429 mm |
| Dziļums | 307 mm |
| Augstums | 43 mm |
| Svars | 4,2 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |