Ražotājs: LevelOne
Modelis: FEU-0511
EAN: 0846359006665
LevelOne FEU-0511. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 4. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 1024 ieraksti. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Saspraudnis: DC-ligzda
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
LevelOne FEU-0511 tīkla pārslēgs Fast Ethernet (10/100) Melns, Pelēks | €70.75 |
|
www.ox.ee |
LevelOne 5-Port Fast Ethernet Switch, 1 x SC Multi-Mode Fiber | €92.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Nē |
| Sakraujams | Nē |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, Jauda |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Sertifikācija | FCC Class B, CE |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 4 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Šķiedras kanāla pieslēgvieta | 1 |
| Optiskās šķiedras konektors | SC, ST |
| Saspraudnis | DC-ligzda |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 1024 ieraksti |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148800 Paketes sekundē |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | Nē |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX |
| Kabeļu tipi, kas ir atbalstīti | Cat5 |
| Pilns duplekss | Jā |
| Automātiska vienošanās | Jā |
| Auto MDI/MDI-X | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Izejas strāva | 2,5 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 6 W |
| Optiskā šķiedra | |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 100BASE-FX |
| Šķiedras tips | Multi režīms |
| Transmisijas distance (maks) | 2 kilometrs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Gumijas apakša | Jā |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 250 mm |
| Iepakojuma augstums | 55 mm |
| Iepakojuma svars | 540 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 90 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 96 mm |
| Dziļums | 112 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 380 g |
| Darbības rādītāji | |
| Plug and Play | Jā |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 200 Mbit/s |
| Buferatmiņas izmērs | 384 KB |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |