Ražotājs: LevelOne
Modelis: FGP-2031
EAN: 0846359045558
LevelOne FGP-2031. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 20. Tīkla standarts: IEEE 802.1af, IEEE 802.3at. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža, Formas faktors: 1U
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 20 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Fast Ethernet (kapara) portu skaits | 16 |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 2 |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 16 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 15,4 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 270 W |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1af, IEEE 802.3at |
| 10G atbalsta | |
| Atbalsta VLAN | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Statīva montēšanas piederumi | |
| Iepakojuma platums | 395 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma augstums | 530 mm |
| Iepakojuma svars | 4,8 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 285 mm |
| Dziļums | 442 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 4 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes neto augstums | 140,4 cm |
| Paletes neto dziļums | 80 cm |
| Paletes neto platums | 120 cm |
| Optiskā šķiedra | |
| Transmisijas distance (maks) | 0,25 kilometrs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | 6 kilovoltu |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |