Ražotājs: LevelOne
Modelis: FSW-2450
EAN: 0878742005597
LevelOne FSW-2450. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 8192 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 4,8 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z. Saspraudnis: DC-ligzda. Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
LevelOne FSW-2450 commutateur réseau Non-géré Fast Ethernet (10/100) Noir | €82.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, Jauda |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | FCC Class A, CE, RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Saspraudnis | DC-ligzda |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8192 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 4,8 Gbit/s |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Pakešu buferatmiņa | 0,16 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | Nē |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Kabeļu tipi, kas ir atbalstīti | Cat5 |
| Pilns duplekss | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Ātruma limitēšana | Jā |
| Auto MDI/MDI-X | Jā |
| Atbalsta MAC address auto-learning | Jā |
| Automātiska vienošanās | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Enerģija patēriņš | 10 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Statīva montēšanas piederumi | Jā |
| Iepakojuma platums | 224 mm |
| Iepakojuma dziļums | 486 mm |
| Iepakojuma augstums | 77 mm |
| Iepakojuma svars | 2,13 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 140 mm |
| Dziļums | 440 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 1,45 kg |
| Protokli | |
| Komutācijas protokols | CSMA, CD |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais kabeļa garums | 100 m |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 405 mm |
| Kastes garums (Master) | 500 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes augstums | 240 mm |
| Kastes svars (Master) | 11,6 kg |