Ražotājs: LevelOne
Modelis: GEP-1051
EAN: 4015867205013
LevelOne GEP-1051. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2/L3/L4. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 20 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
LevelOne GEP-1051 tīkla pārslēgs Vadīts L2/L3/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Melns | €260.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, Jauda, Sistēma |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Drošība | UL |
| Sertifikācija | CE class A, FCC, VCCI, BSMI |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2/L3/L4 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| ARP pārbaude | Jā |
| Sistēmas notikumu žurnāls | Jā |
| MIB atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 70 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 20 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 14,9 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Rindu skaits | 8 |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| Pakešu buferatmiņa | 4,1 MB |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMP v1/v2c/v3, Telnet |
| IPv4 un IPv6 īpašības | IPv6 ping, IPv6 tracert, IPv6 Telnet, Dual stack IPv4/IPv6 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | Nē |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | Jā |
| Apraides vētras kontrole | Jā |
| Ātruma limitēšana | Jā |
| Savienotā koka protokols | Jā |
| Linka sakopošana | Jā |
| Ātrā iziešana | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Enerģija patēriņš | 80 W |
| Optiskā šķiedra | |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 1000BASE-X |
| Multiraides funkcijas | |
| Multicast Listener Discovery (MLD) izsekošana | |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| Piekļuves vadības saraksts (Acl) ieeja | 256 |
| IGMP iejaukšanās | Jā |
| Loop aizsardzība | Jā |
| Statiskās pieslēgvietas drošība | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Autentifikācijas veids | HWTACACS+, RADIUS |
| Drošības algoritma atbalstīts | SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Kaimiņu atklāšanas izsekošana | Jā |
| DoS uzbrukumu novēršana | Jā |
| Rindu plānošanas algoritmi | Weighted Round Robin (WRR) |
| Centrālā procesora aizsardzība | Jā |
| Saknes aizsardzība | Jā |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | Jā |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Statīva montēšanas piederumi | Jā |
| CD ar resursiem | Jā |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 375 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 85 mm |
| Iepakojuma svars | 2,18 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Karstuma izkliedēšana | 267,95 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 294 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2 kg |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 16 MB |
| Programmaparatūra atjauninājama | Jā |
| Plug and Play | Jā |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 118824 h |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |