Ražotājs: LevelOne
Modelis: GEP-1621W380
EAN: 4015867199923
LevelOne GEP-1621W380. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 16. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 32 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LevelOne GEP-1621W380 tīkla pārslēgs Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Pelēks | €759.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, PoE |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Sertifikācija | FCC Part 15 Class A, CE, RoHS |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 16 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 370 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 32 Gbit/s |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Statiskais maršruts | |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 9000 |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (1 Gbps) | 1488000 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148000 Paketes sekundē |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Pilns duplekss | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Kabeļa garuma noteikšana | |
| Atbalsta MAC address auto-learning | |
| Atbalsta MAC address auto-aging | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Enerģija patēriņš | 380 W |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP snooping, DHCP relay |
| SSH/SSL atbalsts | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 260 mm |
| Iepakojuma dziļums | 96 mm |
| Iepakojuma augstums | 540 mm |
| Iepakojuma svars | 3,8 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 480 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2,9 kg |
| Darbības rādītāji | |
| sFlow | |
| Buferatmiņas izmērs | 256 KB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 48300 h |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 520 mm |
| Kastes garums (Master) | 280 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 550 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Kastes svars (Master) | 20 kg |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |