Ražotājs: LevelOne
Modelis: GEP-2652
EAN: 4015867207932
LevelOne GEP-2652. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE.... Saspraudnis: AC barošanas spraudnis. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Link, PoE, Jauda |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| ARP pārbaude | Jā |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 24 |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Saspraudnis | AC barošanas spraudnis |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 30 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 370 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Pakešu apstrādes jauda | 38,69 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Jumbo rāmji | 9000 |
| Pakešu buferatmiņa | 128 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | Nē |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | Jā |
| Savienotā koka protokols | Jā |
| Apraides vētras kontrole | Jā |
| Ātruma limitēšana | Jā |
| Linka sakopošana | Jā |
| QinQ implementēšana | Selective QinQ |
| Tīkla vizualizācijas tehnoloģijas | Q-in-Q tunelēšana |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | MAC address-based VLAN, Port-based VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, VLAN Identifier ( VLAN ID), Voice VLAN |
| VLAN skaits | 4000 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 6.5 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 435 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | Jā |
| Multicast Listener Discovery (MLD) izsekošana | v1/v2 |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP snooping |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| IGMP iejaukšanās | Jā |
| IGMP starpniekserveris | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Autentifikācijas veids | RADIUS |
| DoS uzbrukumu novēršana | Jā |
| SSH/SSL atbalsts | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | SNMPv3 |
| Rindu plānošanas algoritmi | Priority queuing (PQ), Weighted Round Robin (WRR) |
| Autentifikācija | Viesu VLAN, Uz tīmekli balstīta autentifikācija |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Gumijas apakša | Jā |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| CD ar resursiem | Jā |
| Statīva montēšanas piederumi | Jā |
| Iepakojuma platums | 555 mm |
| Iepakojuma dziļums | 295 mm |
| Iepakojuma augstums | 88 mm |
| Iepakojuma svars | 4,2 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 208 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 3,87 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 8 MB |
| Programmaparatūra atjauninājama | Jā |
| Telnet | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Protokli | |
| GARP VLAN Reģistrācijas protokols (GVRP) | Jā |
| IPv4 un IPv6 īpašības | IPv6 Telnet |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |