Ražotājs: LevelOne
Modelis: GES-2451
EAN: 0846359032343
LevelOne GES-2451. Slēdža tips: Vadīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 8192 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 52 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE.... Saspraudnis: AC barošanas spraudnis. Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Switch LevelOne GES-2451, 24port 1Gbps, 4x SFP | €35.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | Sistēma, Aktivitāte, LAN, Link, Jauda |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | FCC Part 15 Class A, CE, RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Konfigurācijas atrašanās vietas iestatījumi (CLI) | |
| ARP pārbaude | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP moduļa slotu skaits | 4 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP |
| Saspraudnis | AC barošanas spraudnis |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8192 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 52 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 38,7 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Rindu skaits | 4 |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148000 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (1 Gbps) | 1488000 Paketes sekundē |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | RMON, SNMP v1, v2c, v3; DNS client, proxy; HTTPs |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Pilns duplekss | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Savienotā koka protokols | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 2 A |
| Enerģija patēriņš | 12 W |
| Optiskā šķiedra | |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 1000BASE-X |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP snooping |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| SSH/SSL atbalsts | |
| DoS uzbrukumu novēršana | |
| IP-MAC-Port savienošana | |
| Centrālā procesora aizsardzība | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Gumijas apakša | |
| Statīva montēšanas piederumi | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| CD ar resursiem | |
| Manuāls | |
| Iepakojuma platums | 507 mm |
| Iepakojuma dziļums | 310 mm |
| Iepakojuma augstums | 94 mm |
| Iepakojuma svars | 3,1 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 208 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2,6 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 128 MB |
| Buferatmiņas izmērs | 4100 KB |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 528 mm |
| Kastes garums (Master) | 490 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes augstums | 335 mm |
| Kastes svars (Master) | 16,3 kg |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |