Ražotājs: LevelOne
Modelis: IGP-1031
EAN: 0846359054000
LevelOne IGP-1031. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti. Tīkla standarts: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. DC ievades spriegums: 48 - 57 V. Power over Ethernet (PoE)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Switch LevelOne IGP-1031 | €377.47 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| DIN uzstādīšana | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 8 |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 8 |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1ab, IEEE 802.1af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| DC ievades spriegums | 48 - 57 V |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | 6 kilovoltu |
| Informācija par iepakojumu | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 181 mm |
| Iepakojuma dziļums | 74 mm |
| Iepakojuma augstums | 270 mm |
| Iepakojuma svars | 1,05 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 75 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 114 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 165 mm |
| Svars | 1 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes neto dziļums | 80 cm |
| Paletes neto platums | 120 cm |
| Paletes neto augstums | 150 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |