Ražotājs: Linksys
Modelis: LGS116-EU
EAN: 0122015025639
Linksys LGS116. Slēdža tips: Nepārvaldīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 16. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 32 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
anni.si |
Stikalo (switch) 16 port 10/100/1000, Linksys LGS116 | €82.97 |
|
www.pointer-it.si |
Switch Linksys LGS116-EU, 16port 1Gbps | €89.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, Ātrums |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | FCC Class A, CE |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 16 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 32 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 1,488 miljons pakešu sekundē |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | Nē |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Strāvas barošana iekļauta | Jā |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 1 A |
| Ieejas spriegums | 12 V |
| Enerģija patēriņš | 9,32 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Iepakojuma platums | 398,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 83,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 215,9 mm |
| Iepakojuma svars | 1,22 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 102,6 mm |
| Dziļums | 26,4 mm |
| Augstums | 288 mm |
| Svars | 703,1 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 497,8 mm |
| Kastes garums (Master) | 416,6 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 243,8 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Kastes svars (Master) | 8,36 kg |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |