Ražotājs: TP-Link
Modelis: T3700G-52TQ V1
EAN: 6935364097738
TP-Link T3700G-52TQ. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2/L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 48, USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Adrešu tabulas izmērs: 32000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 176 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE.... Statņa montāža, Formas faktors: 1U
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| ARP pārbaude | |
| Sistēmas notikumu žurnāls | |
| MIB atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP portu daudzums | 4 |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 2 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 32000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 176 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 130,9 miljons pakešu sekundē |
| Rindu skaits | 8 |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 12000 |
| Pakešu buferatmiņa | 32 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Kabeļu tipi, kas ir atbalstīti | Cat5, Cat5e |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Ātruma limitēšana | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Linka sakopošana | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Automātiska vienošanās | |
| Savienotā koka protokols | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | Private VLAN, Protocol-based VLAN |
| VLAN skaits | 4000 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 58,82 W |
| Optiskā šķiedra | |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 10GBASE-LR, 10GBASE-SR, 100BASE-FX, 1000BASE-X |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP Option 82, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| IP-MAC-Port savienošana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | SNMP, SNMPv3, SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Gumijas apakša | |
| Statīva montēšanas piederumi | |
| CD ar resursiem | |
| Iepakojuma platums | 580 mm |
| Iepakojuma dziļums | 590 mm |
| Iepakojuma augstums | 120 mm |
| Iepakojuma svars | 8,7 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Karstuma izkliedēšana | 200,69 BTU/h |
| Darbības rādītāji | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7/8, MAC OS, NetWar, UNIX, Linux |