Ražotājs: TP-Link
Modelis: TL-SF1016DS V4
EAN: 0809185825190
TP-Link TL-SF1016DS. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 16. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 3,2 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
TP-LINK verkkokytkin,16 porttia,10/100 Mbps,RJ45,Auto MDI/MDIX, 19 | €52.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Link, Jauda |
| Sertifikācija | FCC, CE, RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 10/100 Mbps |
| Komutācijas ietilpība | 3,2 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 2,38 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Maksimālais datu pārsūtīšanas ātrums | 0,1 Gbit/s |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 2000 |
| Pakešu buferatmiņa | 2 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Pilns duplekss | |
| Pusduplekss | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Automātiska vienošanās | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 2,06 W |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 294 x 180 x 44 mm |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Wi-Fi | |
| Jaudas prasības | 100 - 240VAC, 50/60Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Karstuma izkliedēšana | 2,06 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 294 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Drošība | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Protokli | |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | CSMA/CD, TCP/IP |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 400 mm |
| Iepakojuma dziļums | 250 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |