Ražotājs: TP-Link
Modelis: TL-SG3452
EAN: 0845973010164
TP-Link JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed Switch ar 4 SFP slotiem ir zuicīgs un efektīvs tīkla pārslēdzējs, kas nodrošina modernām uzņēmējdarbības vajadzībām atbilstošu veiktspēju. L2/L3 pārslēdznim ir liels tīklošanas jaudas potenciāls, kas spēj apstrādāt pat visgrūtākos uzdevumus.
Pārslēdzējam ir 48 RJ-45 pieslēgpunkti ar Gigabit Ethernet (10/100/1000) ātrumu, kas ļauj savienot vairākus ierīces ar gigabita ātrumu. Turklāt tam ir 4 SFP moduļa sloti, nodrošinot papildu elastību, kas saistīta ar šķiedra optiskā savienojamība.
TP-Link JetStream 48-Port pārslēdzēju var montēt statnī, un tam ir 1U formas faktors, kas to padara kompaktu un viegli uzstādāmu jebkurā darba telpā. Melnā pārslēgētā krāsa piedod tīkla iekārtām smalku izskatu un ļauj tām piemēroties ofisa interjeram.
Pārslēdzējs atbalsta kvalitātes vadību (QoS), kas atvieglo tīkla datu plūsmas prioritizēšanu, nodrošinot optimālu tīkla veiktspēju. Ar tā adrešu tabulu, kas spēj koģentēt līdz pat 16000 ierakstiem, pārslēdzējs spēj apstrādāt līdz pat 104 Gb/s un veikt virzīšanu ar līdz pat 77,4 miljoniem pakešu sekundē. Tajā ir arī atbalsts jumbo rāmjiem un saglabāt-un-pārsūtīt virzīšanas veidam, nodrošinot vienmērīgu datu pārraidi un minimālu paketes zudumu.
TP-Link JetStream pārslēdzējam ir dažādas tīklošanas standartu atbalsts, tostarp IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u un IEEE 802.3z. Tas atbalsta arī vairākas vadības īpašības, tostarp SNMPv1/v2c/v3, SNTP un tīmekļa vadību. Drošības funkcijas ietver MAC adreses filtrēšanu, ACL, SSH/SSL atbalstu, IGMP iejaukšanās, lokālās vētras aizsardzību un autentifikāciju.
TP-Link JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed Switch ar 4 SFP slotiem ir augstas veiktspējas, uzticams un funkciju bagāts pārslēdzējs, kas modernajām uzņēmējdarbības prasībām piedāvā optimālu tīkla plūsmas pārvaldību.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Pārvaldība no mākoņpakalpojuma | Jā |
| ARP pārbaude | Jā |
| Konfigurācijas atrašanās vietas iestatījumi (CLI) | Jā |
| Sistēmas notikumu žurnāls | Jā |
| MIB atbalsts | Yes |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 48 |
| SFP moduļa slotu skaits | 4 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45/Micro-USB |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 104 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 77,4 miljons pakešu sekundē |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Statiskais maršruts | Jā |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Jumbo rāmji | 9000 |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| GARP VLAN Reģistrācijas protokols (GVRP) | Jā |
| IPv4 un IPv6 īpašības | IPv4/IPv6 access-control list (ACL), IPv6 Telnet, IPv6 ping, IPv6 tracert |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | Nē |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | Jā |
| Maršrutēšana uz pieņemtās politikas bāzes | Jā |
| IP maršutēšana | Jā |
| Apraides vētras kontrole | Jā |
| Linka sakopošana | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| IPv6 maršruti | 48 |
| Savienotā koka protokols | Jā |
| Head-of-line (HOL) bloķēšana | Jā |
| IPv4 maršruti | 48 |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | Port-based VLAN, Private VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN |
| VLAN skaits | 4000 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Strāvas barošana iekļauta | Jā |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 34,86 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | Jā |
| Multicast Listener Discovery (MLD) izsekošana | |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 snooping |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| IGMP iejaukšanās | Jā |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | Jā |
| Loop aizsardzība | Jā |
| Autentifikācijas veids | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| IP-MAC-Port savienošana | Jā |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| SSH/SSL atbalsts | Jā |
| Autentifikācija | Autentifikācijas uz MAC bāzes, Autentifikācijas uz pieslēgvietas bāzes |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Statīva montēšanas piederumi | Jā |
| Iepakojuma platums | 528 mm |
| Iepakojuma dziļums | 336 mm |
| Iepakojuma augstums | 100 mm |
| Iepakojuma svars | 4,26 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 220 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Karstuma izkliedēšana | 118,94 BTU/h |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 32 MB |
| Bez ventilatora | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |