Ražotājs: TP-Link
Modelis: TL-SX3206HPP
EAN: 0840030702570
TP-Link TL-SX3206HPP tīkla pārslēgs ir vadīts L2+ 10G Ethernet pārslēgs ar Power over Ethernet (PoE) funkciju. Šis melnā krāsas pārslēgs ir aprīkots ar 4 pieslēgvietām, kuras atbalsta 10G Ethernet (100/1000/10000) tehnoloģiju un 2 SFP+ moduļa slotiem.
TP-Link TL-SX3206HPP tīkla pārslēga vadības protokoli ietver SNMP v1/v2c/v3, nodrošinot ērtu tīkla pārvaldību. Arī sertifikācija, kas ietver CE, FCC un RoHS, apliecina produkta atbilstību starptautiskajiem standartiem.
Šis pārslēgs ir aprīkots ar LED indikatoriem un statņa montāžas funkciju, kas nodrošina vieglu uzstādīšanu un uzraudzību. Tīkla standartu ziņā tas atbalsta IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt un IEEE 802.3x.
TP-Link TL-SX3206HPP tīkla pārslēgs nodrošina augstu veiktspēju, ar 32 000 ierakstu adrešu tabulu izmēru un 120 Gbit/s komutācijas ietilpību. Arī jumbo rāmju atbalsts ar maksimālo izmēru 9216 un 89,28 miljoniem pakešu apstrādes jaudas sekundē (MPPS) nodrošina efektīvu datu pārraidi.
Attiecībā uz uzturēšanas un darbības temperatūras apstākļiem, šis pārslēgs darbojas pie temperatūras amplitūdas no -40 līdz 70 grādiem Celsija un uzglabāšanas temperatūras amplitūdas robežās no 0 līdz 50 grādiem Celsija. To var uzstādīt arī vidē, kur relatīvā mitruma amplitūda svārstās no 5 līdz 95% un darbības relatīvā mitruma amplitūda no 10 līdz 90%.
TP-Link TL-SX3206HPP tīkla pārslēgs ir aprīkots ar 2 ventilatoriem, kas nodrošina labu karstuma izkliedēšanu un novērš pārkaršanas risku. Tam ir arī papildu drošības funkcijas, piemēram, piekļuves vadības saraksts (ACL), SSH/SSL atbalsts, IGMP iejaukšanās un BPDU filtrēšana/aizsardzība.
Arī Power over Ethernet (PoE) funkcija ir pieejama šim pārslēgam, ar 4 PoE+ pieslēgvietām un kopējo PoE budžetu 200W. Tas nozīmē, ka varat barot ar strāvu un pieslēgt PoE iekārtas, piemēram, IP kameras vai bezvadu piekļuves punktus, vienlaicīgi nodrošinot datu pārraidi un strāvas barošanu.
TP-Link TL-SX3206HPP tīkla pārslēgs ir vadīts L2+ pārslēgs ar visām svarīgām funkcijām, piemēram, plūsmu kontroles atbalstu, VLAN atbalstu, multicast funkcijām un Quality of Service (QoS) funkciju. Tas ir viegli pārvaldāms gan lokāli, gan attālināti no mākoņpakalpojuma.
Sasniedziet augstu tīkla veiktspēju un efektīvu datu pārraidi ar TP-Link TL-SX3206HPP tīkla pārslēgu, kas ir ideāls risinājums tīklu infrastruktūras uzlabošanai un progresīvu tehnoloģiju ieviešanai.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Jā |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2+ |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Pārvaldība no mākoņpakalpojuma | Jā |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Konfigurācijas atrašanās vietas iestatījumi (CLI) | Jā |
| ARP pārbaude | Jā |
| Sistēmas notikumu žurnāls | Jā |
| MIB atbalsts | Yes |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 4 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 2 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45/Micro-USB |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) jauda uz pieslēgvietu | 60 W |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 200 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 32000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 120 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 89,28 miljons pakešu sekundē |
| Statiskais maršruts | Jā |
| Statiskās maršrutēšanas daudzums | 48 |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Jumbo rāmji | 9216 |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMP v1/v2c/v3 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | Jā |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | Jā |
| IP maršutēšana | Jā |
| Maršrutēšanas ieraksti | 512 |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Linka sakopošana | Jā |
| Ātruma limitēšana | Jā |
| Apraides vētras kontrole | Jā |
| Head-of-line (HOL) bloķēšana | Jā |
| Savienotā koka protokols | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | Private VLAN, Tagged VLAN, VLAN mapping, Voice VLAN |
| VLAN skaits | 4000 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Strāvas barošana iekļauta | Jā |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 244,9 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | Jā |
| Multicast Listener Discovery (MLD) izsekošana | MLD v1/v2 |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| IGMP iejaukšanās | Jā |
| Autentifikācija | Viesu VLAN |
| SSH/SSL atbalsts | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | HTTPS, SSL/TLS |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | Jā |
| Loop aizsardzība | Jā |
| Autentifikācijas veids | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Statīva montēšanas piederumi | Jā |
| Iepakojuma platums | 400 mm |
| Iepakojuma dziļums | 250 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 2,62 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Karstuma izkliedēšana | 835,67 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 294 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Darbības rādītāji | |
| Minimālās sistēmas prasības | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ / Windows 7/8/10/11, MAC® OS, NetWare®, UNIX® /Linux. |