Ražotājs: Zyxel
Modelis: GS-108S-EU0101F
EAN: 0182682412989
Zyxel GS-108S. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 16 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Saspraudnis: DC-ligzda
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Switch Zyxel GS-108B v3 8x1000Gb (GS-108BV3-EU0101F) | €25.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| LED indikatori | LAN, Link, Jauda |
| Drošība | RoHS |
| Sertifikācija | CE, FCC class B, C-Tick, BSMI |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 8 |
| ExpressCard kartes sprauga | |
| Saspraudnis | DC-ligzda |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 10, 100, 1000 |
| Komutācijas ietilpība | 16 Gbit/s |
| Uzglabāt un pārsūtīt | |
| Maksimālais datu pārsūtīšanas ātrums | 16 Gbit/s |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Pakešu buferatmiņa | 0,128 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | |
| Pilns duplekss | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC/DC |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 1 A |
| Enerģija patēriņš | 4,5 W |
| Papildus informācija | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Dimensijas (WxDxH) | 152 x 80 x 32 mm |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Elektriskā LED | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Savienojamības LEDs | 8 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 152 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Svars | 150 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Relatīvais mitrums | 10 - 90 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 157 x 86 x 96 mm |
| Iepakojuma platums | 157 mm |
| Iepakojuma dziļums | 86 mm |
| Iepakojuma augstums | 96 mm |
| Iepakojuma svars | 250 g |