Ražotājs: Zyxel
Modelis: GS2210-48HP-EU0101F
EAN: 4718937576968
Zyxel GS2210-48HP. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 48, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 100 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Saspraudnis: DC-ligzda. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
ZYXEL GS2210-48HP 48P GB L2 M POE SWITCH | €993.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 48 |
| Combo SFP portu daudzums | 4 |
| SFP moduļa slotu skaits | 2 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| Saspraudnis | DC-ligzda |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) pieslēgvietu skaits | 48 |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 375 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 100 Gbit/s |
| Caurlaide | 74 miljons pakešu sekundē |
| Rindu skaits | 8 |
| Pakešu buferatmiņa | 1,5 MB |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMP v1, v2c, v3 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Ātruma limitēšana | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Savienotā koka protokols | |
| Atbalsta VLAN | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Enerģija patēriņš | 461 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client |
| IGMP iejaukšanās | |
| SSH/SSL atbalsts | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, SSH |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Statīva montēšanas piederumi | |
| Iepakojuma platums | 586 mm |
| Iepakojuma dziļums | 452 mm |
| Iepakojuma augstums | 97 mm |
| Iepakojuma svars | 6,25 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Karstuma izkliedēšana | 1572 BTU/h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 330 mm |
| Augstums | 44,5 mm |
| Svars | 5,13 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Darbības rādītāji | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Trokšņu līmenis | 43,6 dB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 337690 h |