Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F5263-L103
EAN: 4053026419130
Fujitsu 1000BASE-LX SFP. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP. Sertifikācija: MSA. Ieejas spriegums: 3.3 V. Platums: 13,4 mm, Dziļums: 56,5 mm, Augstums: 8,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 1000BASE-LX SFP tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s | €1278.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Optiskā škiedra |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1000 Mbit/s |
| Interfeisa tips | SFP |
| Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) | |
| Optiskās šķiedras konektors | LC |
| Atbalstītie šķiedras kabeļa diametri | 9/125 µm |
| SFP raiduztvērēja standarts | LX |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 1000Base-LX |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Īpašības | |
| Hot-Plug atbalsts | |
| Sertifikācija | MSA |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 13,4 mm |
| Dziļums | 56,5 mm |
| Augstums | 8,5 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 3.3 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |