Ražotājs: Fujitsu
Modelis: D:XBR-000153-L
EAN: 4053026840781
Fujitsu 8GB/s SFP LW. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 8000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP. Sertifikācija: MSA. Platums: 13,4 mm, Dziļums: 56,5 mm, Augstums: 8,5 mm. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Optiskā škiedra |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 8000 Mbit/s |
| Interfeisa tips | SFP |
| Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) | |
| Atbalstītie šķiedras kabeļa diametri | 9/125 µm |
| SFP raiduztvērēja standarts | LW |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 10000 m |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Īpašības | |
| Hot-Plug atbalsts | |
| Sertifikācija | MSA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 13,4 mm |
| Dziļums | 56,5 mm |
| Augstums | 8,5 mm |