Ražotājs: Lenovo
Modelis: 81Y1622
EAN: 0853585478203
Lenovo 1000BASE-SX SFP. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP. Sertifikācija: MSA. Platums: 13,4 mm, Dziļums: 56,5 mm, Augstums: 8,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 1000BASE-SX SFP tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm | €314.82 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Optiskā škiedra |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1000 Mbit/s |
| Interfeisa tips | SFP |
| Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF) | |
| Optiskās šķiedras konektors | LC |
| SFP raiduztvērēja standarts | SX |
| Viļņa garums | 850 nm |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 1000BASE-SX |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Īpašības | |
| Hot-Plug atbalsts | |
| Sertifikācija | MSA |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 13,4 mm |
| Dziļums | 56,5 mm |
| Augstums | 8,5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85369010 |