Ražotājs: StarTech.com
Modelis: JG709A-ST
EAN: 0065030885973
StarTech.com JG709A-ST. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 1250 Mbit/s, Interfeisa tips: QSFP+. Produkta krāsa: Sudrabs, Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 634210013 h, Zīmolu saderība: HP. Enerģija patēriņš: 1,3 W. Platums: 122 mm, Dziļums: 18,6 mm, Augstums: 8,5 mm. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs, Iepakojuma platums: 120 mm, Iepakojuma dziļums: 205 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM MODULE DE TRANSCEIVER QSFP COMPATIBLE HP JG709A - 40GBASE-SR4 | €453.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Optiskā škiedra |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1250 Mbit/s |
| Interfeisa tips | QSFP+ |
| Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) | Jā |
| Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF) | Nē |
| Optiskās šķiedras konektors | MPO |
| SFP raiduztvērēja standarts | SR4 |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 10000 m |
| Viļņa garums | 1310 nm |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 40GBASE |
| Digitāls diagnostikas monitorings (DDM) | Jā |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Jā |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 634210013 h |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savienojamie produkti | JG709A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 205 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Iepakojuma svars | 60 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 122 mm |
| Dziļums | 18,6 mm |
| Augstums | 8,5 mm |
| Svars | 37,5 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 1,3 W |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 120 mm |
| Kastes garums (Master) | 205 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85369010 |
| Oriģinālās kastes augstums | 35 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |