Ražotājs: NETGEAR
Modelis: RBK53S-100PES
EAN: 0606449143980
NETGEAR RBK53S. Produkta krāsa: Balts, Produkta veids: Galda rūteris, LED indikatori: Status. Wi-Fi josla: Trīskāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 3000 Mbit/s. Iekšējā atmiņa: 512 MB, Zibatmiņa: 4000 MB. Platums: 170,3 mm, Dziļums: 78,9 mm, Augstums: 225,8 mm. Iekļauto produktu skaits: 3 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Trīskāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 3000 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 1733 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 866 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (trešā josla) | 400 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit AES, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Piekļuve kā viesim | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| LED indikatori | Status |
| Antenu daudzums | 6 |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 3 pcs |
| AC adaperis komplektā | |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Multikodola tips | 4 |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Zibatmiņa | 4000 MB |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| Ethernet WAN | |
| DC ieejas ligzda | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 170,3 mm |
| Dziļums | 78,9 mm |
| Augstums | 225,8 mm |
| Svars | 780,2 g |
| Iepakojuma platums | 268 mm |
| Iepakojuma dziļums | 316 mm |
| Iepakojuma augstums | 280 mm |
| Iepakojuma svars | 3,76 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |