| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A139-0304 tīklu savienojumu kārba Cat6 Balts | €5.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Produkta krāsa | Balts |
| RJ-45 portu daudzums | 2 |
| Sertifikācija | RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 62 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |