Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-PC2000/LC-960
EAN: 0767035224381
Allied Telesis AT-PC2000/LC-960. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps): 14880 Paketes sekundē, Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps): 148880 Paketes sekundē. Optiskās šķiedras konektors: LC, Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Maksimālais pārskaitījums attālums: 1000 m, Viļņa garums: 850 nm. LED indikatori: Aktivitāte, Link, Tīkls, PoE, Produkta krāsa: Pelēks, Sertifikācija: FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE. Ieejas spriegums: 100 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz, Enerģija patēriņš: 35 W
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Iekšējs | Nē |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, Tīkls, PoE |
| Sertifikācija | FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE |
| Tīklošana | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1000 Mbit/s |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (1 Gbps) | 1488000 Paketes sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Auto MDI/MDI-X | Jā |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 1000 m |
| Viļņa garums | 850 nm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Enerģija patēriņš | 35 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 30 W |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Šķiedras kanāla pieslēgvieta | 1 |
| Optiskās šķiedras konektors | LC |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 155 mm |
| Dziļums | 149 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Svars | 748 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |