Ražotājs: D-Link
Modelis: DIS-M100G-SW
EAN: 0790069450020
D-Link DIS-M100G-SW. Maksimālais datu pārraides ātrums: 4000 Mbit/s, Konvertora ievades interfeiss: 100BASE-FX, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, Tīkla standarts: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Optiskās šķiedras konektors: SFP, Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Šķiedras režīma struktūra: Multi režīms, Viens režīms. LED indikatori: Link, Tīkls, Produkta krāsa: Melns, International Protection (IP) code: IP30. Izejas spriegums: 12 - 48 V, Enerģija patēriņš: 3,6 W
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Iekšējs | |
| International Protection (IP) code | IP30 |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Link, Tīkls |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Tīklošana | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 4000 Mbit/s |
| Konvertora ievades interfeiss | 100BASE-FX, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 2,976 Paketes sekundē |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Automātiska vienošanās | |
| Abpusējās drukāšanas sistēma | Pilns, Puse |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 12 - 48 V |
| Enerģija patēriņš | 3,6 W |
| Darbības rādītāji | |
| Šķiedras režīma struktūra | Multi režīms, Viens režīms |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Šķiedras kanāla pieslēgvieta | 1 |
| Optiskās šķiedras konektors | SFP |
| DC ieejas ligzda | |
| Vadības īpašības | |
| Plug and Play | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Svars | 190 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |