Ražotājs: ATEN
Modelis: 2L-5305P
EAN: 0672792151194
ATEN 2L-5305P. Kabeļa garums: 5 m, Tastatūras pieslēgvietas tips: PS/2, Peles pieslēgvietas tips: PS/2. Svars: 482 g, Iepakojuma svars: 482 g. Galvenās kārbas neto svars: 14,5 kg, Oriģinālās kastes platums: 330 mm, Kastes garums (Master): 450 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN KVM cable CS-1732,1734, 1754, 1758, PS/2, 5m | €30.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | PS/2 |
| Peles pieslēgvietas tips | PS/2 |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| Savienotājs 1 | HDB-15, 2 x 3.5mm, 2 x PS/2 |
| Savienotājs 2 | SPHD-15, 2 x 3.5mm |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Informācija par iepakojumu | |
| Svars | 482 g |
| Iepakojuma svars | 482 g |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 14,5 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 330 mm |
| Kastes garums (Master) | 450 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 240 mm |
| Kastes svars (Master) | 15,2 kg |
| Daudzums Master kastē | 30 pcs |