Ražotājs: ATEN
Modelis: 2L-7D02UHX5
EAN: 0672792009082
ATEN 2L-7D02UHX5. Kabeļa garums: 1,8 m, Video pieslēgvietas tips: HDMI, Produkta krāsa: Melns. Svars: 402 g, Iepakojuma svars: 402 g. Galvenās kārbas neto svars: 12,1 kg, Oriģinālās kastes platums: 330 mm, Kastes garums (Master): 450 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ATEN Kit de câbles KVM sécurisé deux affichages HDMI USB 1,8 M | €64.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| Savienotājs 1 | USB Type-A/3.5mm/HDMI |
| Savienotājs 2 | USB Type-B/3.5mm/HDMI |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Informācija par iepakojumu | |
| Svars | 402 g |
| Iepakojuma svars | 402 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Galvenās kārbas neto svars | 12,1 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 330 mm |
| Kastes garums (Master) | 450 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 240 mm |
| Kastes svars (Master) | 12,6 kg |
| Daudzums Master kastē | 30 pcs |